Proverit logo Prověřit firmu

Platební morálka

Markeeto

API Creditcheck

Desítky databází s informacemi o firmách a lidech v Česku a na Slovensku, jedno API CreditCheck. Pro vývojáře podnikových informačních systémů ZDARMA.


Konkurzy, likvidace, exekuce, neplatiči DPH, dlužníci zdravotních pojišťoven, adresy, DPH registrace, obraty, počty zaměstnanců a mnoho dalších důležitých informací. Už žádné starosti s neustálými změnami v jednotlivých SK a CZ registrech!

Požádejte o přístup do dokumentace API CreditCheck, kde najdete popis XML služeb. Ty vám umožní integrovat široké spektrum B2B i B2C informací z více než 30 registrů v ČR a SR pomocí jednotného a stálého API. CreditCheck API je od roku 2010 integrované v 40+ nejpoužívanějších podnikových informačních systémech a denně jej využívá 60 000+ firem. Přehled hotových integračních řešení najdete na stránce Partneři.


Potřebujete se poradit?


Poskytujeme desítky různých XML služeb, které pokrývají všechny potřeby externích informačních zdrojů v oblasti B2B i B2C. Chcete-li se před studiem dokumentace k API nejdříve osobně nebo alespoň telefonicky poradit jak nejlépe začít, kontaktujte:

Pavel Macek, +420 731 126 291, [email protected]